Zecco plant Europese uitbreiding
Zecco bestormde in 2006 de Amerikaanse markt als 'gratis' broker. Nu plannen ze uitbreidingen naar Europa en Azië. Gezien de Nederlandse invloed bij het bedrijf, ligt uitbreiding naar Nederland voor de hand.
Zecco heeft inmiddels afscheid genomen van de gratis transacties en rekent ook transactiekosten. In de afgelopen jaren zag Zecco het aantal klanten groeien naar ongeveer 250.000.
In een interview met De Financiele Telegraaf zegt Jeroen Veth, één van de oprichters, te denken aan uitbreiding buiten de VS. "We zijn nu stabiel genoeg om Europa te betreden, maar kijken ook naar Azië. We maakten er nooit een geheim van dat we naar Europa willen. Nederland is een logisch begin, vanwege de grote Hollandse invloed in ons bedrijf."
09 juni 2011 - DFT.nl
Over BrokerTarieven.nl
Tarieven van brokers zijn nu eindelijk goed te vergelijken. De verschillen tussen de brokers zijn doorgaans groot. Wij kunnen precies uitrekenen hoeveel de verschillende brokers in uw situatie zouden berekenen, zodat u de voor u goedkoopste broker kunt kiezen.